SUITSUIT cestovný kufor TR-1203/3-M - Fabulous Fifties Royal Lavender

Kód: RB-TR-1203/3-M
€171,04
Na sklade
Môžeme doručiť do:
11.12.2023
Možnosti doručenia

D o tejto módnej kolekcie zapracoval Suitsuit ® tie najkvalitnejšie materiály, ktoré sa dajú v dnešnom svete výroby kufrov použiť, aby boli schopné zvládnuť úskalia dnešných ciest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Do tejto módnej kolekcie zapracoval Suitsuit ® tie najkvalitnejšie materiály, ktoré sa dajú v dnešnom svete výroby kufrov použiť, aby boli schopné zvládnuť úskalia dnešných ciest. To všetko je podopreté 5-ročnú obmedzenou zárukou.

Kufor je uzatvárateľný zipsom. Obaja jazdca zipsu sa dajú zapojiť do  TSA  zapusteného kódového zámku.

Horné i bočné madlo je plastové. Vnútorná podšívka je vyrobená zo zmesi bavlny a polyesteru. Ale hlavne má kufor jedinečný módny dizajn.

Celý pojazdný systém je umiestnený vo vnútri kufra pod textilnou podšívkou, aby nedošlo k poškodeniu systému pri preprave a je opatrený štyrmi dvojitými   kolieskami otočnými o 360 °.

Kufre sú extrémne ľahké a odolné proti nárazu vďaka kvalitnému materiálu ABS/PC. Majú ľahký výsuvný systém, luxusný interiér s priestorom na veku a vnútorné vrecká.
 
Cena je uvedená za 1ks zobrazenej veľkosti M.

 • ľahký a odolný proti nárazu
 • výsuvný systém
 • Suitsuit ® značkový interiér s úložným priestorom na strane veka, istiace popruhy a vnútorné vrecká
 • 4 dvojité kolesá pre veľký komfort pri užívaní otočná o 360 °
 • TSA kódový zámok
 • veľkosť   M (medium)
 • materiál:   ABS/polykarbonát
 • vnútorný rozmer:   60 x 40 x 25 cm
 • vonkajší rozmer:   67 x 43 x 26 cm = rozmery kufra vrátane koliesok a horného madlá
 • objem:   60 l
 • hmotnosť:   3,7 kg
 • odporúčaná nosnosť:   20 kg

TSA zámok   (Transportation Security Administration)
• nevyhnutný pre lety do USA, Austrálie, Japonska kde je letiskové bezpečnostná služba oprávnená skontrolovať obsah batožiny aj za použitia násilia, ak je uzamknuté.
• TSA zámok umožňuje odomknúť a opätovne zamknúť vaša batožina, bez pri kontrole hrozilo poškodení zámku a zrušenie Vami nastaveného kódu, pretože pracovník TSA je vybavený univerzálnym "MASTER" kľúčom.

PÄŤROČNÁ ZÁRUKA
Na naše výrobky sme veľmi hrdí, a preto ponúkame päťročnú záruku od dátumu zakúpenia na akékoľvek vady materiálu alebo výrobné chyby. Táto záruka zahŕňa zadarmo opravu alebo výmenu tohto cestovného kufra v krajine zakúpenia. Viac informácií k záruke nájdete v reklamačnom poriadku.

Dodatočné parametre

Kategória: Stredné cestovné kufre
Záruka: 5 let
Farba: fialová
Materiál: Polykarbonát, ABS
TSA zámok: Ano
Model: Fabulous Fifties
Počet koliesok: 4
Pre koho: Dámské
Prevedenie: Škrupinový
Expandér: Ne
Výrobca: SUITSUIT®
Hmotnosť: 3,7 kg
Objem: 60 l
Nosnosť: doporučená 20 kg
Materiál: ABS / Polykarbonát
Vlastnosti: TSA kódový zámok
Rozmery vnitřní (v x š x h): 60 x 40 x 25 cm
Rozmery vnější (v x š x h): 67 x 43 x 26 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

suitsuit_Logo_300pixSuitsuit je svieža Holandská značka, ktorá pôsobí po celom svete. Zameranie značky SuiSuit je špeciálne na škrupinové kufre a obaly na ne nevšedného dizajnu. V Suitsuit sú si vedomí, že trh s kufre sa mení. Kufre sa čím ďalej tým viac stávajú módnym doplnkom, a preto sa stávajú štandardom moderné farby, neopozeraný dizajn a inovatívne materiály. Suitsuit sa snaží navrhovať a vyvíjať kufre, tašky a ďalšie cestovné doplnky z ženskej perspektívy.

Aj my ponúkame tie najkvalitnejšie cestovné kufre v najrôznejších veľkostiach, ktoré Suitsuit ponúka. Praktickým pomocníkom pri cestovaní sú obaly na kufre, ktoré kufor perfektne ochráni pred poškriabaním a špinou. Svoju kozmetiku si môžete uložiť do trendových kozmetických tašiek. Svojim kvalitným prevedením a použitím materiálov, patrí Suitsuit k špičke vo svojom odbore. To že sa za svoje produkty nehanbí dokazuje aj 10 ročná záruka.