Záruka spokojnosti - Ako vrátiť

Objednali ste si produkt a plne Vám nevyhovuje? Nezúfajte, ale jednoducho nám ho vráťte alebo vymeňte za iný, máte na to rovno celý mesiac a poštovné smerom k Vám platíme my.

záruka spokojenosti 

Je to jednoduché:

  1. Pošlite nám email na info@svetbatohov.sk s číslom objednávky a produktom, ktorý chcete vrátiť.
  2. Nepoužitý tovar vrátane všetkého príslušenstva, spolu s dokladom o kúpe a číslom účtu zašlite na adresu:

SvětBatohů.cz
Na Valech 512
59501, Velká Bíteš
Česká republika

      II. b.  Novo môžete tiež využiť službu pohodlného vrátenie viď nižšie.

 

Peníze Vám vrátíme co nejdříve nejpozději však do 14 dnů. Bližší info naleznete v obchodních podmínkách. Nevzťahuje sa na kúpne zmluvy uzavreté podnikateľskými subjektmi.

 
Ak chcete tovar vymeniť za iný, vytvorte si novú objednávku. Dodanie nového tovaru, pre u rýchlenie, vykonáme nezávisle na vrátenie pôvodného.
 
 
Pohodlné vrátenie:
 
 
Novo sme pre Vás pripravili službu Pohodlné vrátenie. Stačí nám napísať email s požiadavkem na pohodlné vrátenie tovaru a my Vám do emailu zašleme kód pre spätné podanie v sieti Zásilekovňa (Packeta). Vrátený tovar stačí vhodne zabaliť spolu s faktúrou, číslom účtu a odovzdať spolu s týmto kódom na najbližšom mieste Packeta.
 
Cena tejto služby je 4 Eura. Suma bude odpočítaná z ceny vráteného tovaru.
 
* Súčet strán vráteného balíka Š + V + H musí byť menší ako 150 cm. Službu pohodlného vrátenie tak nemožno využiť na cestovné kufre vel. L, XL, niektoré nákupné tašky na kolieskach a niektoré dětské nosičky.