Bezpečnostní TSA kódový zámek na zavazadla ROCK TA-0006 - strieborná

Kód: RB-TA-0006_SILVER
€10,49
Na sklade
Môžeme doručiť do:
29.7.2021
Bezpečnostný TSA kódový zámok ROCK na zipsové batožinu - umožňuje letiskovým kontrolórom, ktorí majú špeciálny "MASTER" kľúč od všetkých TSA zámkov, vaša batožina

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezpečnostný TSA kódový zámok ROCK na zipsové batožinu - umožňuje letiskovým kontrolórom, ktorí majú špeciálny "MASTER" kľúč od všetkých TSA zámkov, vaša batožina v prípade nejasností otvoriť a zase uzavrieť bez toho, aby tento zámok zničili.
Pri lete do niektorých destinácií, najmä USA, sú tieto bezpečnostné kontroly bežné a ak nemáte TSA zámok, môže sa Vám bežný zámok vrátiť poškodený. Tento zámok berte ako naše odporúčania pre bezproblémovú cestu tam aj späť.

Tento kvalitný kódový zámok je vyrobený z odolného ABS materiálu. Súčasťou zámku je indikátor, ktorý udáva či bol zámok otvorený z dôvodu kontroly.

Čo je to TSA (Transportation Security Administration)?
TSA, čiže Transportation Security Administration (Prepravné bezpečnostné správa), je systém vyvinutý v reakcii na 11. septembra 2001 k zvýšeniu bezpečnosti prepravných systémov Spojených štátov amerických. Kvôli starosti o bezpečnosť a ochranu pri cestovaní lietadlom kontrolujú bezpečnostní zamestnanci každú batožinu, ktoré ide na palubu.
Toto typicky zahŕňa poslanie kufra skrz skenovací prístroj, ktorý umožňuje TSA kontrolórom vidieť obsah, bez toho aby kufor museli otvárať. Občas ale musí kontrolóri prekontrolovať obsah batožiny fyzicky. Ak používate tradičné zámok, bude otvorený násilím, najčastejšie přeštípnutím. TSA schválené zámky sú uspôsobené na to, aby ich TSA kontrolóri mohli otvoriť univerzálnym kľúčom.
Zámky sú bežnému užívateľovi poskytnuté bez kľúča, ten majú iba TSA splnomocnenci. Niektoré TSA zámky majú indikátor, ktorý vlastníka batožinu upozorní na to, že bol zámok otvorený univerzálnym kľúčom.
TSA je ochranná známka spoločnosti Travel Sentry (Cestovný hliadka), ktorá musí schváliť všetky designy zámkov a opatriť je identifikačnou značkou v podobe červeného diamantu.
Kam cestovať s TSA zámkom?
V súčasnosti je bezpečnostnými pracovníkmi TSA kontrolované 450 letísk po celom svete. S kontrolou sa môžete okrem USA stretnúť aj napríklad vo Veľkej Británii, na Novom Zélande, v Holandsku, Austrálii, Japonsku či v Tokiu.

Dodatočné parametre

Kategória: Zámky na kufre
Záruka: 24
Výrobca: ROCK
Materiál: ABS
Vlastnosti: Kódový zámok
Nosnost: doporučená 20 / 15 / 10 kg
Filtr materiál Textilný kufry: Polyester

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: