Titan - stvorený v Nemecku

banner-titan
CIEĽOM JE DOKONALOSŤ. CESTOU SÚ INOVÁCIE.

Značka TITAN mení svoju orientáciu na zákazníka a prináša na trh novú radu prémiových kufrov s výrazným logom, ktoré zvyšujú jej charizmu a rozpoznateľnosť medzi ostatnými značkami batožín na trhu.

Prémiová kvalita, láska k remeslu a výroba realizovaná priamo v Nemecku sa stávajú dôležitými aspektmi, na ktorých značka TITAN staví svoju budúcnosť, ktorá je viac orientovaná na tradičnú remeselnú výrobu batožín. Cieľom je vždy prekonať očakávania zákazníka, preto sú štandardy nastavené naozaj vysoko.

Domovom všetkých nápadov je sídlo spoločnosti v nemeckom Hamburku. Tu sa s nadšením, kreativitou a intuíciou navrhujú a vyvíjajú exkluzívne výrobky, ktorých výhody oceníte na svojich cestách. Od prvého náčrtu až po posledný skrutku. Tradícia spájaná s inováciami je novým motom značky a zároveň zárukou kvality každej batožiny s označením "Made in Germany".

 

Litron_Top_280x350

 

LITRON – PRÉMIOVÁ ĽAHKOSŤ

Dizajn s lineárnym žebrovaním upúta vašu pozornosť. Prémiová kvalita predĺži životnosť.

Rada skořepinových kufrov LITRON je zosobnením výnimočných funkcií a štýlovej jednoduchosti.

Vyrába sa vo fabrike na kufre značky TITAN v bavorskom Hauzenbergu a vyniká radom skvelých vlastností, ako je extrémna odolnosť, prekvapivo nízka hmotnosť a extra tiché dvojité kolieska pre pohodlnú jazdu. Vašu voľný čas na cestách si vždy užívajte na najvyššej úrovni!

 

TITAN – NA CESTE K DOKONALOSTI

TITAN starostlivo vyberá najlepšie materiály pre svoje výrobky a komponenty a v prípade potreby ich sám vyvíja a upravuje, aby plne vyhovovali všetkým požiadavkám. Spolieha sa pri tom na desaťročia odborných skúseností a know-how získaného z medzinárodného pôsobenia.

Budúcnosti bude venovaná väčšia pozornosť aj ďalším službám. Napríklad zaručená dlhodobá dostupnosť všetkých náhradných dielov je pre zákazníkov jedinečnou výhodou.

V novom vytyčenom stratégii sa uznania dostane aj udržateľnosť produktov TITAN. Ekologicky šetrivá výroba, znížené prepravné vzdialenosti a ďalšie prvky prispievajú k ochrane životného prostredia. Príroda si zaslúži našu najväčšiu úctu.

TITAN LITRON - Made in Germany