cestovný kufor IT Luggage Carry-Tow TR-1157/3-M - čierna
Kód: RB-TR-1157/3-M_BLACKSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Kufr z kolekce Carry-Tow od značky IT Luggage. Systém Carry-Tow™ umožňuje rychle a snadno spojit a táhnout jedním madlem až 3 kufry v libovolné kombinaci velikostí. Spojovací popruhy lze schovat do kapsy, když se nepoužívají. Kufr má lehký výsuvný systém, který je umístěn uvnitř kufru pod textilní podšívkou, aby nedošlo k poškození systému při přepravě a je opatřen čtyřmi kolečky otočnými o 360°. Interiér je vybaven jistícími textilními popruhy, aby nedošlo k vysypání obsahu při otevření. Kufr má na vnější straně velkou kapsu na zip. Boční i horní madlo je textilní. Použitý SecureIT zip chrání obsah vašeho kufru proti násilnému nedovolenému vniknutí do kufru přes zip díky dvoum vrstvám zubů. To vše je podepřeno 10-ti letou omezenou zárukou. Cena je uvedena za 1ks zobrazené velikosti M.Dodatočné parametre
| Kategória: | Stredné cestovné kufre |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| EAN: | 5055816311265 |
| Farba: | čierna |
| TSA zámok: | Ano |
| Počet koliesok: | 4 |
| Prevedenie: | Textilný |
| Rozmery vnitřní (v x š x h): | 59 x 45 x 26 cm |
| Rozmery vnější (v x š x h): | 66 x 46,5 x 26 cm |
| Materiál: | High-Density Polyester |
| Objem: | 69 l |
| Hmotnosť: | 2,4 kg |
| Nosnosť: | doporučená 15 kg |
| Vlastnosti: | TSA kódový zámok |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
