Source Widepac D|vide 3L -dvojtý vak na vodu

Kód: 2061520103
€44,79
Vypredané
Možnosti doručenia

2 nápoje v 1 hydratačným systéme

Naše zariadenia poskytujú dva zdroje hydratácie (voda/izotonický nápoj) v jednom hydratačným systéme s dvoma flexibilnými oddeleniami a dvoma ventilmi na pitie. Systém D | Vide je vhodný pre všetky zdroje s výnimkou balíčkov s vonkajším prístupom k vaku.

Detailné informácie

Podrobný popis

2 nápoje v 1 hydratačným systéme

Naše zariadenia poskytujú dva zdroje hydratácie (voda / izotonický nápoj) v jednom hydratačným systéme s dvoma flexibilnými oddeleniami a dvoma ventilmi na pitie. Systém D | Vide je vhodný pre všetky zdroje s výnimkou balíčkov s vonkajším prístupom k vaku.

SOURCE Hydration Care Free Maintenance Jednoduchá starostlivosť a nízka údržba - Technológia Glass-Like ™ kombinovaná s technológiou Grunge-Guard ™ predstavuje novú generáciu v hydratačných systémoch, kde už nie je potrebné pravidelné čistenie! Jednoducho naplňte vodou a pite znovu a znovu bez zvláštnej starostlivosti. Voda zostane čerstvá po celé dni aj týždne.
SOURCE Hydration Glass like Technology Technológia Glass-Like ™ je o 2000% hladšie ako štandardné filmy TPU, takže prakticky žiadny rozdiel od samotného skla. Táto viacvrstvová fólia z polyetylénu, vyrobená v súlade s technológiou SOURCE Glass-Like ™, zabraňuje vytváraniu biofilmov, takže systém je prakticky samočistiaci.
SOURCE Hydration Grunge Guard Technology Technológia GrungeGuard ™ -zabraňuje rastu baktérií na vaku a pitnej trubicu počas životnosti systému. Technológia využíva antimikrobiálne látku registrovanú FDA a EPA.
SOURCE Taste Free Hydration Technology Systém Taste-Free ™ - Naše koextrudovanej PE fólie si zachovávajú čistú chuť s absolútne žiadnu plastovou pachutí, a to aj v priebehu času. (Bez BPA a ftalátu.)
SOURCE Widepac Hydration Closure

Widepac Closure (US patent č. 7,648,276, B2) - Pôvodný užívateľsky prívetivý Widepac ™ Slide Closure sa širokým otváraním, umožňuje ľahké plnenie, čistenie, vypúšťanie a vkladanie ľadu. Vzduchotesné tesnenie.

Dva nápoje - žiadne ďalšie vybavenie

S technológiou Widepac D | Vide hrdo predstavujeme riešenie, ako niesť dva zdroje hydratácie - bez toho aby ste pridali ďalšie zariadenia, bez toho aby ste pridali váhu alebo objem do svojho hydratačného balenia. SOURCE Widepac D | vide ponúka dva nápoje v Widepac - so všetkými jedinečnými výhodami SOURCE Hydration Systems.

Flexibilné rozdelení

Veľkosť oddielov je flexibilný. Obe priehradky pridávajú do plnej kapacity vaku (2L alebo 3L v závislosti na voľbe veľkosti D). Vďaka tomu ponúka maximálnu flexibilitu rozdelenie kapacity podľa vašich potrieb.

Dvide Hydration System Filling Drawing 2 in one drinks

SOURCE Widepac Vlastnosti

SQC ™ - SOURCE Quick Connect (kompatibilný s QMT)

Umožňuje jednoduché upevnenie filtrov, SOURCE UTA, ventily a ďalšie hydratačné príslušenstvo.

Ventil Helix ™

ZDVIHOVÝ VENTIL s vysokým prietokom - bez kvapkania alebo netesnosti. Jemný tlak na silikónový náustok otvorí ventil. Pri preprave zatvorte bezpečnostný uzáver otočením ventilu.

Dirt Shield ™ - kryt ventilu - Chráni ventil na pitie pred špinou, pieskom, prachom, blatom a iným znečistením.

Materiály

  • Chuť a bez zápachu -Trojvrstvá PE fólia s antimikrobiálnym činidlom
  • Koextrudovaný trubice
  • PP, PE & & POM vstrekovali plastové diely
  • Silikónová náustku

Dodatočné parametre

Kategória: Vaky na vodu, hydrovaky
Záruka: 24 mesiacov
Farba: No
Kapsa na notebook: No
Objem: NO
Pre koho: No
Styl: NO
Výrobca: Source

1

2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

2016-01-27_131917 (1)Spoločnosť SOURCE bola založená v roku 1989 v Izraeli a je priekopníkom v technológiách hydratačných systémov. Spoločnosť vyrába hydratačný batohy, vaky na vodu, sandále, fľaše na vodu a cestovný príslušenstvo. V súčasnej dobe pôsobí vo viac ako 25 krajinách sveta. Všetky produkty sú vyrábané v súlade s normou ISO 9001. Spoločnosť SOURCE má veľmi silné väzby a zodpovednosť voči komunite, každý rok venuje 5% čistého zisku na sociálne a ekologické aktivity v neďalekej komunite.

Hydratačný batohy ponúkané v našom e-shope sú vhodné na outdoorové aktivity, výlety alebo kempovanie. Batohy majú izolovanú hydratačný kapsu na hydratačný vak, ktorý je vyrobený z trojvrstvového lisovaného polyetylénu bez pachuti plastu. Vďaka uzáveru Widepac ™ sa vakmi na vodu veľmi dobre plní, čistí a vysušujú. Batohy majú priechod na hadicu hydratačného systému alebo slúchadlá. Niektoré batohy značky SOURCE sú určené pre patroly a prieskumné misie a sú prispôsobené pre použitie taktické vesty a na nesenie helmy.