Dell batoh Pursuit Backpack pro notebooky do 15"

Kód: CTA-D-N-460-BCDH
€56,86
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.1.2021

Bezpečne prenášajte svoj herný hardvér v priestrannom batohu Dell Pursuit Backpack 15 vybavenom lisovanú prednej škrupinou z materiálu EVA a interiérom s penovým polstrovaním. Batoh Pursuit, vyrobený z trvanlivých materiálov odolných voči poveternostným podmienkam, uchová notebook s príslušenstvom v bezpečí aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Užívajte si skvelé pohodlie vďaka polstrovanie chrbtovej časti z priedušnej sieťoviny a nastaviteľným popruhom z priedušnej sieťoviny. Udržujte si prehľad vďaka hlavnému oddielu na zips, rade odkladacích vreciek a vyhradenému obalu na notebook, ktoré všetky umožňujú ľahký prístup k všetkým potrebným hernému vybavenie.

Detailné informácie

Podrobný popis


Bezpečne prenášajte svoj herný hardvér v priestrannom batohu Dell Pursuit Backpack 15 vybavenom lisovanú prednej škrupinou z materiálu EVA a interiérom s penovým polstrovaním. Batoh Pursuit, vyrobený z trvanlivých materiálov odolných voči poveternostným podmienkam, uchová notebook s príslušenstvom v bezpečí aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Užívajte si skvelé pohodlie vďaka polstrovanie chrbtovej časti z priedušnej sieťoviny a nastaviteľným popruhom z priedušnej sieťoviny. Udržujte si prehľad vďaka hlavnému oddielu na zips, rade odkladacích vreciek a vyhradenému obalu na notebook, ktoré všetky umožňujú ľahký prístup k všetkým potrebným hernému vybavenia.

Bezpečne prenášajte svoj herný hardvér
Udržujte svoj herný hardvér v bezpečí v batohu Dell Pursuit Backpack 15. Vďaka pevné predné lisované panve z materiálu EVA a interiéru s penovým polstrovaním budú váš notebook aj príslušenstvo v bezpečí pred poveternostnými vplyvmi, aj keď ste na cestách.

Užite si skvelé pohodlie vďaka materiálom z priedušnej sieťoviny
Ochladzujte sa vďaka šípovité konštrukcii vzduchových kanálov a polstrovanie chrbtovej časti z priedušnej sieťoviny. Užívajte si pohodlie ponúkané nastaviteľnými popruhmi, ktoré pomáhajú rozložiť hmotnosť herného hardvéru tak, aby ste ho mohli ľahko prenášať.

Trvanlivé materiály odolné voči poveternostným podmienkam bezpečne ochráni váš hardvér
robustné materiály odolné voči vode ochráni váš hardvér pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami vďaka vysoko trvanlivé tkanine 900D a základnému potahovanému materiálu 1680D. Spodná časť batohu ukrýva ľahko použiteľnú pláštenku, ktorá zlepšuje ochranu v nepriaznivých poveternostných podmienkach. Batoh vám tiež vďaka reflexným prvkom zaistí bezpečie za zníženej viditeľnosti.

Funkčný dizajn pre ľahký prístup a usporiadanie
Udržujte si prehľad o notebooku aj príslušenstvo vďaka vyhradenému obale na notebook . Herný výbavu môžete ľahko a efektívne usporiadať vďaka hlavnému oddielu na zips a rade odkladacích vreciek. Prístup k potrebným zariadeniam umožňujú jazdca zipsov s očkami na prst, ktoré uľahčujú otváranie i zatváranie.

Kompatibilita
Batoh Pursuit je vhodný pre väčšinu notebookov do 15 palcov

  • Rozmery: 500 x 310 x 205 mm
  • Vrecko pre notebook: 390 x 270 x 25 mm
  • Váha 0,95 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Študentské batohy
Záruka: 12
Farba: čierna
Kapsa na notebook: Notebook 15 - 16"
Objem: 21 - 30 litrov
Pre koho: Pánské (unisex)
Styl: Moderní
Výrobca: DELL
Typ brašny: Batoh
farba brašny: čierna-červená
Min. rozměr brašny ("): 15
Max. rozměr brašny ("): 15
Voděodolnost vnější brašny: Pláštěnka
Ochrana proti nárazu brašny: Pevná konstrukce + polstrování
Brašna pro 15" ntb: 1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: