cestovný kufor IT Luggage HORIZON TR-1500/3-L DUR - vínová
Kód: RB-TR-1500/3-L_WINESúvisiaci tovar
Podrobný popis
Kufor z kolekcie HORIZON od značky IT Luggage. Kufor je ľahký a odolný proti nárazu a poškriabaniu vďaka materiálu DURALITON ™. U kufra možno pomocou druhého zipsu zväčšiť vnútorný objem. & # 160; Má ľahký výsuvný systém, ktorý je umiestnený vo vnútri kufra pod textilnou podšívkou, aby nedošlo k poškodeniu systému pri preprave a je opatrený štyrmi dvojitými kolieskami otočnými o 360 °. Interiér je možné rozdeliť pomocou textilnej prepážky na ktorej sú umiestnené vrecká. Bočné i horné madlo je plastové. Vďaka ochrannej povrchovej úprave zostáva kufor stále ako nový. To všetko je podopreté 10 ročnou obmedzenou zárukou. Cena je uvedená za 1ks zobrazenej veľkosti L.Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľké cestovné kufre |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| EAN: | 5055816359786 |
| Farba: | červená |
| Materiál: | DURALITON |
| TSA zámok: | Ne |
| Počet koliesok: | 4 |
| Pre koho: | Dámske |
| Prevedenie: | Škrupinový |
| Expandér: | Ano |
| Výrobca: | IT Luggage |
| Rozmery vnitřní (v x š x h): | 66,5 x 47,5 x 31 cm |
| Rozmery vnější (v x š x h): | 73 x 49 x 31(36) cm |
| Materiál: | DURALITON ™ |
| Objem: | 98 l + 25% expander |
| Hmotnosť: | 4,2 kg |
| Nosnosť: | doporučená 25 kg |
| Vlastnosti: | 4 kolieska otočná o 360° |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
