cestovný kufor IT Luggage HORIZON TR-1500/3-L DUR - čierna
Kód: RB-TR-1500/3-L_BLACKSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Kufr z kolekce HORIZON od značky IT Luggage. Kufr je lehký a odolný proti nárazu a poškrábání díky materiálu DURALITON ™. U kufru lze pomocí druhého zipu zvětšit vnitřní objem. Má lehký výsuvný systém, který je umístěn uvnitř kufru pod textilní podšívkou, aby nedošlo k poškození systému při přepravě a je opatřen čtyřmi dvojitými kolečky otočnými o 360°. Interiér lze rozdělit pomocí textilní přepážky na které jsou umístěny kapsy. Boční i horní madlo je plastové. Díky ochranné povrchové úpravě zůstává kufr stále jako nový. To vše je podepřeno 10-ti letou omezenou zárukou. Cena je uvedena za 1ks zobrazené velikosti L.
- velikost L (large)
- materiál: DURALITON ™
- vnitřní rozměr: 66,5 x 47,5 x 31 cm
- vnější rozměr: 73 x 49 x 31(36) cm = rozměry kufru včetně koleček a horního madla, ( ) = hloubka kufru s rozepnutým expanderem
- objem: 98 l / 123 l při rozšíření
- hmotnost: 4,2 kg
- doporučená nosnost 25 kg
- rozšiřitelný cca o 25%
- lehký a odolný proti nárazu
- výsuvný systém
- interiér s úložným prostorem na straně víka, jistící popruhy a vnitřní kapsy
- 4 dvoudílná silná tichá kola pro velký komfort při užívání otočná o 360° DURALITON ™ je nový skvělý plastový materiál od IT Luggage, který nabízí výjimečnou lehkou konstrukci a bezkonkurenční pevnost a trvanlivost. Unikátní materiál využívá speciálního dvouvrstvého složení k dosažení pevnosti, ohromující odolnosti proti poškrábání a to vše při zachování schopnosti povrch tvarovat a vytlačit na něm jakýkoliv reliéf. DURALITON ™ je nová generace cenově dostupných a extrémně lehkých pevných plastových kufrů. Kufr velikosti L váží pouhých 4,2 kg. Univerzálnost DURALITON ™ znamená, že může být vytvořeno neomezené množství designů, barev a stylů pro všechny typy uživatelů zavazadel.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľké cestovné kufre |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| EAN: | 5056003908312 |
| Farba: | čierna |
| TSA zámok: | Ne |
| Počet koliesok: | 4 |
| Prevedenie: | Škrupinový |
| Rozmery vnitřní (v x š x h): | 66,5 x 47,5 x 31 cm |
| Rozmery vnější (v x š x h): | 73 x 49 x 31(36) cm |
| Materiál: | DURALITON ™ |
| Objem: | 98 l + 25% expander |
| Hmotnosť: | 4,2 kg |
| Nosnosť: | doporučená 25 kg |
| Vlastnosti: | 4 kolečka otočná o 360° |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
