Školní aktovkový set Love 5-dílný + LED Svítilna

Kód: C5-7706-3.116
Novinka + Darček
Značka: EMIPO
€77,39
Na sklade

Školský aktovkový set obsahuje: školskú aktovku, jednoklopový peračník, vrecúško s veľkou kapsou na zips, box na zošity A4 a detský kufrík.

Detailné informácie

Podrobný popis

Školský aktovkový set obsahuje: školskú aktovku, jednoklopový peračník, vrecúško s veľkou kapsou na zips, box na zošity A4 a detský kufrík.

UPOZORNENIE: Pod hlavným obrázkom produktu sa nachádza ďalší ilustračné fotografie, aby zákazník videl, ako vyzerá tovar po obvode a vnútri.

Školská aktovka ERGONOMIC je určená pre prvé nástup do školy, preto je vyrábaná v súlade s ČSN 796506. Pri správnom používaní vydrží až do tretej triedy. Vyznačuje sa pevnou konštrukciou, použitím odľahčených materiálov, bohatým vnútorným členením, použitím bezpečnostných prvkov, novým ergonomickým polstrovaním chrbtovej časti a nosných remeňov, moderným dizajnom, predĺženou zárukou na 36 mesiacov a nesie označenie Český výrobok .

Vnútorná časť tvorí jedna veľká komora, ktorá je rozčlenená pohyblivou prepážkou na dve časti. Prepážka zaisťuje väčšiu variabilitu pre vnútorné usporiadanie jednotlivých školských pomôcok podľa individuálnej potreby žiaka. Na tejto priehradke sú našitá dve väčšie gumová pútka. Jedno veľké je aj v zadnej časti. Na prednom diele je našité väčšia otvorená vrecko uzatvárateľné pútkom na suchý zips. V hornej časti je prišitá sieťovaná kapsička na drobné veci. Aktovku uzatvára Klopňa upevnená na zadnom diele cez textilné pánt. Ten umožňuje po otvorení zostať klopné v zadnej polohe. Klopňa zakrýva celú hlavnú komoru vrátane predné vrecká tak, aby sa za dažďa do týchto priestorov nedostala žiadna vlhkosť. Tomu napomáha aj vodoodpudivá úpravy použitých textílií. Na vnútornej strane chlopne je týždenný rozvrh hodín s menovkou. Klopňa je zaistená proti otvoreniu zámkom s reflexnou odrazkou (reflektorom). Zámok ide jednoducho otvoriť jednou rukou, keď pod neho zasunieme dva prsty a palcom zatlačíme na reflektor s následným pohybom smerom nahor. Chrbtová časť má ergonomické polstrovanie . Jeho tvar a tuhosť sú nastavené tak, aby sa nepretláčal obsah aktovky do chrbta školáka a aby držal správnu polohu chrbtice, tzv. Aby sedel dobre na chrbte. Chrbtový diel a nosné dno sú pevne spojené, takže batoh drží tvar aj pri plnom zaťažení. Široké polstrované remene umožňujú pohodlné nosenie aj veľkého objemu školských pomôcok. V hornej časti medzi remene je všité pútko na zavesenie batohu na lavicu a držadlo pre nesenie batohu v ruke. Ich určenie nezamieňať! Na bokoch sú vrecká. Z časti sieťovaná má v hornej časti všitú gumu a je určená pre uloženie fľaše na pitie. Druhá na zips je určená pre ďalšie drobné školské pomôcky. Reflexné prvky sú ako na prednom dieli, tak na nosných remeňoch a aj po oboch stranách na bočných vreckách. Dolná časť batohu má ochranné plastové rohy, ktoré mimo iného umožňujú dlhodobé státie aktovky na mokrej podložke, aby hrozilo znehodnotenie jej obsahu. Spoločnosť EMIPO , ktorá túto aktovku vyrába, vám ponúka extra ľahký výrobok s pevnou konštrukciou, trojročnou zárukou a doživotne bezplatným servisom.

Dodatočné parametre

Kategória: Aktovkové sety
Záruka: 3 roky
Farba: růžová
Kapsa na notebook: NE
Objem: 21 - 30 litrov
Pre koho: Holky
Pro koho: Holky
Materiál: PAD/PES
Záruka: 3 roky
Určení: Dívky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: