Case Logic Luminosity™ jednoramenný fotobatoh - DSS101

Kód: CL-DSS101
€87,96 –38 % €54,48
Na dotaz
Tento funkčný kompaktný jednoramenný batoh pre digitálnu zrkadlovku, dostatočne športové na výlety a efektívne do mesta by mal byť súčasťou výbavy každého fotografa na jeho potulkách. S nastaviteľnými deliacimi stenami a bledomodrým interiérom bude hračka upraviť a zorganizovať priestor pre vašu kompaktné zrkadlovku aj s 1-2 objektívmi alebo bleskom a ďalším príslušenstvom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento funkčný kompaktný jednoramenný batoh pre digitálnu zrkadlovku, dostatočne športové na výlety a efektívne do mesta by mal byť súčasťou výbavy každého fotografa na jeho potulkách. S nastaviteľnými deliacimi stenami a bledomodrým interiérom bude hračka upraviť a zorganizovať priestor pre vašu kompaktné zrkadlovku aj s 1-2 objektívmi alebo bleskom a ďalším príslušenstvom. Jednoramenná prevedenie vám umožní rýchly prístup k obsahu celého batohu bez nutnosti dávať dole batoh z ramena a vďaka pohodliu silne polstrované a sieťované zadnej steny a ramenného popruhu, ktoré poskytujú ergonomickú podporu pri nosení v každej polohe, to ani nebudete chcieť.

  • Hlavný oddiel s nastaviteľnými prepážkami pojme kompaktný zrkadlovku alebo kompaktný fotoaparát s vymeniteľnými objektívmi, 1-2 objektívy alebo blesk a príslušenstvo.
  • Jednoramenná prevedenie umožňuje rýchly a bezpečný prístup k fotografickej výbave a poskytuje aj základnú pracovnú plochu.
  • Samostatný oddiel do ktorého sa vojde iPad mini.
  • Zvláštne vrecká pre pamäťové karty.
  • Horný oddiel na zips pre osobné veci ako je mobilný telefón, olovrant, slnečné okuliare as vnútorným vreckom na zips, ktorá je ideálna pre peňaženku alebo doklady.
  • Ergonomické prevedenie kombinuje silno polstrovanou zadnú stenu a široký ramenný popruh potiahnuté vzdušnou sieťovinou aby poskytovali maximálne pohodlie v každej polohe.
  • Doplňujúci stabilizačný opasok so sponou zaisťuje ramenný popruh, pomáha lepšie rozložiť hmotnosť fotografické výbavy a fixuje batoh na chrbte pri aktívnom pohybu (ak nie je stabilizačný pásik používaný, možno ich zmotať a skryť)
  • Veľké pútko na hlavnom popruhu uľahčuje pretiahnutia batohu dopredu a slúži zároveň ako prípojný bod pre karabínu.
  • Na stranu batohu možno pomocou nekĺzavého hypalonového pásku pripevniť kompaktný monopod alebo malý statív.
  • Pláštenka dobre prilieha batohu a chráni ho pred prírodnými živlami (k uloženiu pláštenky slúži na to určená vrecko na spodnej strane batohu)

Farba: čierna
Materiál: nylon
Vonkajšie rozmery: 23,0 x 20,0 x 38,0 cm
Vnútorné rozmery: 17,0 x 13,0 x 24,0 cm
Hmotnosť: 0,7 kg
Záruka: 25 rokov

Dodatočné parametre

Kategória: Foto batohy
Záruka: 2 roky
Farba: čierna
Kapsa na notebook: NE
Objem: do 10 litrov
Pre koho: Pánské (unisex)
Styl: Moderní
Výrobca: Case Logic

CL-DSS101

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: